24 kwietnia 2021
Liga okręgowa doczekała się zielonego światła dla piłkarskiej wiosny! Przed spotkaniem obie ekipy oddzielało 15 punktów na korzyść Babiej Góry i... po 90 minutach przewaga została jeszcze powiększona. Pierwszy w historii wyjazd Babiej Góry do Zatoru zakończył się pełną pulą punktową. Sukcesu nie byłoby bez... wiceprezesa, który odebrał od żony Roberta Starowicza zapomniane korki i dowiózł do Zatoru na czas.

14' - Solowy rajd niepilnowanego Łukasza Gołuszki prawą stroną boiska kończy się celnym strzałem w róg bramki Zatoru.
45' - Celna wrzutka Stróżaka z rożnego do Dawida Drabika.
61' - Celne dośrodkowanie Pacygi z rożnego do Roberta Starowicza.

Z meczu przeprowadziliśmy relację tekstową na żywo TUTAJ.

Zatorzanka Zator – Babia Góra Sucha Beskidzka 1:3 (0:2) [spotkanie w ramach 25. kolejki z powodu opóźnienia rundy wiosennej]

25 kolejka, 24.04.2021 17:00, Zator

Gole: Ł. Gołuszka (14'), D. Drabik (45') [as. M. Stróżak], R. Starowicz (61') [as. P. Pacyga]

Skład: A. Kachnic – D. Drabik, A. Żmuda, T. Szarlej (83' P. Burliga), J. Talaga, Ł. Gołuszka (75' D. Klimowski), M. Wójtowicz, P. Pacyga (80' Kociołek), G. Talaga (83' G. Janiczak), M. Stróżak, R. Starowicz (68' Sz. Szwed).

Kartki: R. Starowicz (63'), A. Żmuda (71'), M. Wójtowicz (90'+2)

Ciekawostka: Pierwsze spotkanie Babiej Góry w Zatorze w historii występów w lidze okręgowej.

udany start wiosny w zatorze