23 sierpnia 2020

Kibice, których sporo pojawiło się na makowskim obiekcie, nie mieli okazji zobaczyć goli poza jednym nieuznanym z powodu spalonego. Obie drużyny podzieliły się punktami w lokalnym klasyku. Dla suskiego klubu to czwarte z rzędu nieprzegrane derby z Makowem.

Halniak Maków Podhalański – Babia Góra Sucha Beskidzka 0:0 [derby powiatu]

3 kolejka, 23.08.2020, 17:00, Maków Podhalański

Skład Halniaka: M. Koper – P. Bach, M. Mistarz, S. Pomykacz, T. Ficek (83' M. Żarnowski), A. Stopa (55' D. Łukawski), D. Wiśniewski, K. Zabiegaj, M. Kuszyk, M. Bajcer (68' J. Wągiel), A. Piątek (62' D. Szymoniak).

Skład Babiej: A. Kachnic - G. Talaga, D. Drabik, T. Szarlej (80' D. Sumera), J. Talaga, M. Wójtowicz, K. Dyduch, M. Stróżak, P. Burliga (57' Ł. Gołuszka), G. Janiczak, R. Starowicz.

Kartki dla Halniaka: A. Piątek (44'), D. Wiśniewski (65'), M. Mistarz (67'), M. Koper (75')

Kartki dla Babiej: Ł. Gołuszka (85')

Powiatowe El Clásico bez goli