05 września 2020

Babia Góra zaczęła wrzesień tuż za podium i po przyjeździe liderów z Nowej Wsi spadła jednak o kolejne 4 pozycji w tabeli. Od 75. minuty meczu zespół grał w "dziesiątkę" po drugiej żółtej kartce Amadeusza Żmudy. Trener nie mógł skorzystać z Jakuba Talagi, Tomasza Szarleja i Michała Wójtowicza. Do wyjściowego składu po kontuzji wrócił za to Michał Chrząszcz. Kacper Burliga z kolei zagrał po raz 50 w oficjalnym meczu suskiego klubu.

86' - Maciej Stróżak z rzutu rożnego dośrodkowuje w pole karne, gdzie Dawid Sumera wyskakuje najwyżej i umieszcza piłkę w siatce.

Babia Góra Sucha Beskidzka – Niwa Nowa Wieś 1:2 (0:0)

6 kolejka, 05.09.2020, 17:00, Sucha Beskidzka

Gol: D. Sumera (86') [as. M. Stróżak]

Skład: A. Kachnic - G. Talaga, A. Żmuda, M. Chrząszcz (65' D. Sumera), P. Burliga, J. Kociołek (75' Ł. Gołuszka), K. Dyduch, P. Pacyga (82' Kacper Burliga), G. Janiczak, M. Stróżak, R. Starowicz.

Kartki: K. Dyduch (55'), J. Kociołek (65'), A. Żmuda (70', 75' cz.), A. Kachnic (88')

porażka z liderem