04 lipca 2020

Podopieczni Łukasza Miki w Krzeszowie rozpoczęli serię spotkań towarzyskich przed startem rozgrywek. Autorem pierwszego trafienia w nowej edycji został Gabriel Janiczak. W składzie Babiej po trzech latach przerwy od występów w suskim zespole pojawił się Robert Starowicz, który wpisał się także na listę strzelców. Rywale z A-klasy skompletowali jednak o jednego gola więcej.

To nie jest jedyny powrót dobrze znanego lokalnym kibicom nazwiska, bo w przygotowaniach do nowego sezonu wziął udział również Michał Wójtowicz, któremu zakończył się okres wypożyczenia do Słomniczanki. W sobotnim sparingu swój pierwszy mecz w „dorosłej” piłce skompletował 16-letni Jan Bańdura. Po Szymonie Marczyńskim i Krystianie Pawlicy to kolejny debiut juniora w jednych ze spotkań towarzyskich na przestrzeni 2020 roku.

Pierwszy sparing w nowym sezonie