17 stycznia 2020

Juniorzy Babiej Góry wystartują z przygotowaniami do drugiej części sezonu 21 stycznia. Pierwsze zajęcia w nowym roku odbędą się w hali Liceum nr I im. Marii Skłodowskiej-Curie. Wtorkowy trening będzie jednocześnie rekrutacją dla wszystkich chętnych do gry w zespole prowadzonym przez Łukasza Mikę. Początek od godziny 18:00. Młodzi zawodnicy Babiej Góry w listopadzie zakończyli rundę jesienną na 5 pozycji z bilansem 4 zwycięstw, 3 remisów i 31 zdobytymi golami na koncie.

Byłem na jednym z treningów razem z bratem jako widzem. Nie dostałem się na trening, bo jeden ze starszych kolegów kazał mi strzelić karnego, a ja byłem taki mały i chudziutki, że kopnąłem w środek bramki. On obronił i nie mogłem trenować. Rozpłakałem się i poszedłem do domu.  Nie pamiętam ile minęło czasu, ale spróbowałem jeszcze raz i udało się.” - wspominał trener Łukasz Mika dla powiatsuski24.pl swoje pierwsze zajęcia w Babiej Górze.

otwarty trening juniorów