13 września 2020

Zawodników Babiej Góry czekało ponowne wnoszenie murów fortecy, jaką przez prawie rok był stadion w Suchej Beskidzkiej. Do równej daty bez porażki domowej zabrakło wówczas tylko dwóch tygodni. Okazja do "postawienia fundamentów" pod kolejną passę bez porażek nadarzyła się już w sobotnie południe. Wygrana z Zatorzanką dodała ponownie suski klub w okolice czołowki tabeli. Z słynnej „górki” za linią boczną dopingowali Los Asfaltos, którzy dzień wcześniej obchodzili urodziny jednego z członków.

66' - Pewne wykorzystanie jedenastki przez Grzegorza Talagę po faulu na Robercie Starowiczu, gdy próbował przejąć górną piłkę.

90'+3 - Indywidualny rajd prawą stroną Jakuba Talagi, który po przebięgnięciu prawie całej połowy przeciwnika wpadł w pole karne i umieścił piłkę w siatce.

Babia Góra Sucha Beskidzka – Zatorzanka Zator 2:0 (0:0)

8 kolejka, 12.09.2020, 11:00, Sucha Beskidzka

Gole: G. Talaga (66') [z rzutu karnego po faulu na Starowiczu], J. Talaga (90'+3) [as. P. Pacyga]

Skład: A. Kachnic - G. Talaga, D. Drabik, J. Talaga, P. Burliga, M. Wójtowicz, Ł. Gołuszka (71' K. Dyduch), P. Pacyga, G. Janiczak (55' Kacper Burliga), M. Stróżak, R. Starowicz.

Kartki: Ł. Gołuszka (24'), P. Pacyga (45'), J. Talaga (72'), D. Drabik (89'), K. Dyduch (90'+1)

odbudowa suskiej twierdzy