15 listopada 2020

Za Młodą Babią intensywny weekend zakończony... wygraną w Lidze Europy w ramach Podhale Cup! Przed wyjazdem do Zakopanego rozegraliśmy w sobotni poranek zaległe spotkanie 1 Ligi Małopolski Zachodniej. Po dobrym meczu musieliśmy uznać wyższość naszych gości z AP21 Chrzanów, którzy tym samym zakończyli rozgrywki z pełną pulą punktową. Gratulujemy chrzanowskiej akademii!

Po końcowym gwizdku nasze koszulki z logo All in Games zabieramy do stolic Tatr, gdzie w roli uczestników wzięliśmy udział w mocno obsadzonym dwudniowym Podhale Cup. Na miejscu spotkaliśmy młodych graczy z renomowanych szkółek, wśród których znalazły się Łódzka Akademia Futbolu, Podhale Nowy Targ, Sandecja Nowy Sącz, MKS Żory i KS Zakopane. Nasza punktowa zdobycz zamknęła się na 5 punktach.

A to oznaczało, że w drugim dniu walczyliśmy w Lidze Europy! Na pokonanym polu zostawiliśmy Łódzką Akademię Futbolu, Kadrę FA, Podhale Nowy Targ, KS Zakopane, a punktami podzieliśmy się z KS Niedzica. Liga Europy stała się suska! „Fajny turniej. Szkoda, że wczoraj nie awansowaliśmy do Ligi Mistrzów, ale dzisiaj klasa!” - podsumował trener Jakub Nosal.

młoda babia wygrywa ligę europy!