23 lutego 2020

Do listy autorów zwycięstwa Wisły Kraków nad Korona Kielce w 23. kolejce Ekstraklasy można dopisać... Akademię Babiej Góry! Podczas niedzielnego spotkania doping mieszkańców Suchej Beskidzkiej dobiegał już nie tylko z trybun. W rolę chłopców od podawania piłek wcieliła się grupa adeptów Babiej Góry. Młodzi gracze nie tylko wyszli na murawę stadionu z wielkimi banerami przed pierwszym gwizdkiem, ale też przez 90 minut dbali o to, by futbolówka jak najmniej czasu spędziła poza boiskiem. Po spotkaniu nie zabrakło pamiątkowych zdjęć z Michałem Makiem, obecnym graczem Wisły i wychowankiem suskiego klubu. Zespół Artura Skowronka po trafieniach Aleksandra Buksy i Kuby Błaszczykowskiego zdobył cenne 3 punkty, co pozwala sugerować, że zaproszenie adeptów Babiej Góry okazało się strzałem w dziesiątkę!

młoda babia na reymonta 22!