13 października 2021

Zarząd MKS Babia Góra informuje o zmianie w sztabie szkoleniowym drużyny seniorów. Pierwszym trenerem został Łukasz Jagoda, który na tym stanowisku zastąpił Łukasza Mikę. Dotychczasowy szkoleniowiec poprowadził zespół w 46 ligowych i pucharowych meczach - przez półtora sezonu nie przegrał 25 potyczek. Trenerowi Mice dziękujemy za pracę z drużyną seniorską.

Do kolejnych spotkań zespół przygotowywać będzie już nowy szkoleniowiec. Zarząd MKS Babia Góra zdecydował się powierzyć to zadanie Łukaszowi Jagodzie. 46-letni trener w przeszłości jako piłkarz grywał na pozycji napastnika w zespołach z regionu chrzanowskiego, skąd pochodzi. Pracował z klubami na szczeblu IV ligi, a w dalszej przeszłości prowadził też kilka drużyn od okręgówki po B-klasę. W poprzednim sezonie był opiekunem Zgody Byczyny, z którą wziął udział w zwycięskim meczu na Mickiewicza. Posiada trenerską licencję PZPN i UEFA A. Poza boiskiem jest nauczycielem wychowania fizycznego.

W poniedziałek nowy trener Babiej Góry złożył podpis na umowie, a już kolejnego dnia poprowadził swój pierwszy trening z zespołem.  Miło nam powitać trenera w klubie i życzymy samych trzech punktów!

ŁUKASZ JAGODA NASTĘPCĄ ŁUKASZA MIKI