22 listopada 2020

Kolejny weekend i kolejny puchar Młodzików przywieziony na Mickiewicza!  Nasi młodzi reprezentanci ponownie stanęli do rywalizacji w mocno obsadzonym turnieju w prawie zimowym już Zakopanem.  Pierwszy dzień zmagań rozpoczęliśmy od nieznacznej porażki 0:1 po dobrym i wyrównanym meczu z AS ProgresW kolejnym starciu nie straciliśmy już ani jednego gola, aplikując za to 3 trafienia bramkarzowi Futbolicy Kraków. Dalej mieliśmy już na drodze same renomowane akademie: Szkoła Mistrzostwa Sportowego Resovia w RzeszowieZagłębie Sosnowiec ROW 1964 Rybnik. Żadnej z nich nie udało się jednak urwać punktu.

W niedzielę zabrakło już tylko gola do bycia najlepszymi! Po zwycięstwach z Futbolicą (3:2) oraz

MKS Parasol Wrocław  (2:0) podzieliliśmy się punktami z Rabą Dobczyce (2:2). Turniej zakończyliśmy z 7 punktami i wicemistrzostwem grupy brązowej. Brawo dla młodej ekipy!

kolejny puchar młodej babiej do gabloty