24 października 2020

Suski klub wrócił na boiska okręgówki po dwutygodniowej przerwie. W Kalwarii Zebrzydowskiej plan zakładał brak pomocy  Kalwariance w przerwaniu serii pięciu porażek z rzędu.  Rok temu Kamil Dyduch skompletował dublet w golach. Tym razem powtórki nie było także w liczbie punktów. Nie pomógł powrót Łukasza Miki do gry w roli zawodnika po 343 dniach przerwy. Jan Bańdura z kolei zdobył debiutanckiego gola w seniorach Babiej. Artur Kachnic przez żółtą kartką wyłączył się z nadchodzących derbów z Tempem Białka.

13' - Maciej Stróżak spostrzega wychodzącego na wolne pole Jana Bańdurę i posyła długie, płaskie podanie między defensorami Kalwarianki, które w międzyczasie przepuszcza obok siebie Gabriel Janiczak. 16-letni zawodnik wykorzustuje sytuację sam na sam, notując swojego pierwszego gola w seniorskiej karierze.

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Babia Góra 1:1 (0:1)

14 kolejka, 24.10.2020, 11:00, Kalwaria Zebrzydowska

Gol: J. Bańdura (13') [as. M. Stróżak]

Skład: A. Kachnic – A. Żmuda, D. Drabik, J. Talaga, T. Szarlej, K. Dyduch, Ł. Gołuszka, M. Stróżak (64' R. Starowicz), J. Bańdura (78' Ł. Mika), G. Talaga, G. Janiczak