21 listopada 2020

W piątek 20 listopada zawarta została nowa umowa pomiędzy Wisłą Kraków a MKS Babia Góra Sucha Beskidzka i działającą przy niej Akademią, na mocy której zasilą one grono Klubów Partnerskich Białej Gwiazdy. Podpisy pod dokumentem parafowali Dyrektor Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków Krzysztof Kołaczyk i Koordynator Klubów Partnerskich Wisły Kraków Sebastian Tłok. Przy podpisaniu umowy obecny był również przedstawiciel zarządu MKS Babia Góra Sucha Beskidzka – Karol Wójtowicz.

Więcej na oficjalnej stronie Akademii Wisły Kraków.

Chcemy, aby każdy w regionie widział, że Babia Góra to miejsce do rozwoju piłkarskiego! Dążymy do tego, żeby w dalszej perspektywie adepci naszej Akademii zasilali seniorski skład oraz Wisłę, czyli nasz Klub Partnerski, z którym przedłużyliśmy umowę na kolejne lata.

babia partnerem wisły kraków!