22 lutego 2020

Drugi sparing z rzędu Babia Góra kończy z imponującą ilością trafień na swoim koncie. W niedzielę wczesnym popołudniem zawodnicy Grzegorza Kmiecika sprawdzili się w starciu z Żurawiem Krzeszów, dwunastym zespołem wadowickiej A-klasy po rundzie jesiennej. W seniorskim składzie po raz pierwszy pojawili się reprezentanci juniorów - Szymon Marczyński i Krystian Pawlica, który zaliczył także swojego debiutanckiego gola. Wśród pozostałych autorów trafień dopisali się Grzegorz Talaga z hat-trickiem, Dawid Sumera i Gabriel Janiczak, a Łukasz Gołuszka skomletował dublet. Stratę czterech goli przez suski zespół można zakończyć wiarygodnym alibi - Grzegorz Kmiecik zaaplikował drużynie solidny trening przed południem. Do startu rundy wiosennej pozostały 3 soboty.

babia góra nie przestaje strzelać